27 квітня для учнів 5-Б класу було проведено урок-музичну вітальню “Мелодії, що говорять: світ Сидора Воробкевича”, присвячену 190-річчю від дня народження видатного українського композитора, письменника, педагога та громадського діяча Сидора Воробкевича.

Під час заходу учні ознайомилися з життям і творчою спадщиною митця, дізналися про його внесок у розвиток української музичної культури та літератури. Школярі слухали музичні твори композитора, обговорювали їхній настрій і художні образи, а також відкривали для себе багатство української музичної традиції.

Захід сприяв розвитку музичного сприймання, вихованню поваги до національної культурної спадщини та формуванню інтересу до творчості видатних українських митців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *