Чорнобиль…

У пам’яті українського народу- це день лиха,горя,суму. Забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.

Проходять роки після аварії на ЧАЕС,а біль не вщухає,тривога не покидає людей,пов’язаних із скорботним часом ядерного апокаліпсиса.

Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими,перед пам’яттю померлих.

Нехай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир,спокій і процвітання.

У 8- А класі до 40-х роковин Чорнобильської трагедії було проведено відкриту виховну годину “Гіркий Чорнобиля полин”(Класний керівник Кваснікевич Л.Ю.)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *