23.04 в 7-В класі пройшов урок доброти “Гуманне ставлення до тварин”

Переглянувши фільм учні працювали по групам, створюючи міні – проєкти по заданій темі, кожна група презентувала свою роботу, особливо сподобалася робота групи на тему “Тварини – символи незламності України”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *