На подвір’ї гімназії №4 сьогодні панувала особлива атмосфера – весна ніби ожила у піснях, рухах і дитячих усмішках.
До нас завітав один із найвідоміших театральних колективів Стрийської ТГ – народний театр української пісні “Намисто” (керівник Оксана Берездецька).
Артисти ознайомили школярів з давніми весняними великодніми піснями, розповіли про їх значення та запросили всіх до спільного кола. Вчителі та діти з радістю долучились до дійства: водили гаївки, повторювали рухи, співали.
Подвір’я наповнилося дзвінкими голосами, сміхом і щирою радістю.
Дирекція та колектив гімназії висловлюють щиру вдячність гостям за яскраве, змістовне та радісне свято українських традицій, за високий професіоналізм, натхнення та подаровані емоції.
У час, коли наша країна переживає випробування війною, такі події особливо зігрівають, додають віри та надії. Бо саме у традиціях, піснях і дитячому сміху живе незламний дух України.
