Тварини та закон

Відповідно до наказу управління освіти Стрийської міської ради “Щодо проведення заходів” з метою формування гуманного ставлення до тварин у 9- Б класі класним керівником Габчак Н.М. був проведений урок доброти, де учні ознайомилися з юридичною відповідальністю за жорстоке поводження з тваринами; брали активну участь в інтелектуальній розминці, обговорювали ” Що робити, коли вкусив собака”. На завершення  уроку була проведена гра ” Правильно чи хибно”.

Бажаю завжди бути уважними до тварин і дбати про наших кудлатих друзі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *