Ми прогулялися історичними вулицями, відчувши атмосферу старовинного міста. Також ми піднялися на Львівську ратушу, звідки відкривається неймовірний краєвид на центр міста.
Найбільше емоцій і захоплення в нас викликало відвідування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, де ми переглянули виставу “Мавка”.
Ця поїздка стала чудовою нагодою поєднати мистецтво, історію та приємні спільні враження.
Дякуємо нашому класному керівнику Муль Юлії Миколаївні та батькам за організацію поїздки.
