Тиждень безпечного інтернету у Стрийській гімназії №4

Під час зустрічі ми обговорили, як правильно користуватися соціальними мережами, які загрози можуть чекати в онлайн-просторі та як розпізнати небезпечні ситуації. Особливу увагу приділили темі кібербулінгу — що це таке, які його ознаки, як він впливає на психологічний стан дітей та куди звертатися по допомогу.👮‍♀️✍️

✅ Учні дізналися про правила безпечного спілкування в мережі

✅ Навчилися розпізнавати шахрайство та підозрілі повідомлення

✅ Обговорили важливість захисту особистих даних

✅ Отримали поради, як діяти у випадку кібербулінгу

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *